Hizmetlerimiz

Web Tasarım

image-1

Tanıtım , günümüzde bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasındaki en önemli etkenlerden biridir. İyi tasarlanmış bir WEB sitesi günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım ve reklam aracıdır.Gelişen teknoloji ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşması web tasarımının kurumsal kimlikteki en önemli maddelerden birisi olmasını sağlamıştır.

AMS MEDYA olarak web tasarımı yaparken tüm isteklerinizi göz önüne alıp ulaşmak istediğiniz kitleye göre en ideal tasarımı en kısa sürede yaparız.Müşterilerinizin size kolayca ulaşabilmeleri için web sitenizin arama motoru optimizasyonunuda en iyi şekilde yaparak bulunabilirliğinizi arttırıyoruz.

Logo Tasarım

image-2

Logo tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir firma için kurumsal kimliğin en önemli parçasıdır. Şirketinizi ya da oluşturacağınız markanızı insanların hafızasına kazımak istiyorsanız öncelikle logonuz akılda kalıcı, sade, kurumsal ve şirketinizin faliyet alanıyla ilişkili olması gerekir. Logo tasarım da dikkat edilmesi gereken en önemli konu tasarımın sade , anlaşılabilir ve firmaızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtabilecek bir tasarım olmasıdır.

Firmanızın güçlü bir marka olmasını ve zorlu pazarlarda büyümesini hedefliyorsanız, etkili bir logo tasarımına ihtiyacınız var demektir.AMS MEDYA olarak firmanız için en iyisini yapmaya hazırız.

Domain & Hosting Hizmeti

image-3

Web sitenizi oluşturmak ve size özel e-mail hesapları açmak için öncelikle alan adı tescilinin yapılması gereklidir.AMS MEDYA olarak sizin için alan adı tescilinizi yapıp sonrasında barındırma (Hosting) hizmeti veriyoruz.

İnternetteki yerinizi almak ve alan adı tescilinizi yapmak için hemen bi